Online Satış Garanti Koşulları

Online mağazamızda satılan tüm Siemens marka ürünler sitemizde belirtilen garanti uygulamalarına dahildir.

 Ürününüzün arızalanması durumunda arızalı ürünü faturası ve garanti belgesiyle birlikte size en yakın yetkili servise başvurarak garanti kapsamında tamir ettirebilir ya da değiştirebilirsiniz. Size en yakın yetkili servisimizi www.yetkiliservis.siemens-home.bsh-group.com/tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Yeni aldığınız ürünün ambalajından arızalı çıkması durumunda ücretsiz onarım, ayıp oranında satış bedelinden indirim, değişim ya da iade talep edebilirsiniz. Siparişinizin teslimatı sırasında ürünlerin ambalajını açtırıp, ürünün size sağlam teslim edilip edilmediğini kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar olmadığından emin olduğunuzda sevk irsaliyesini imzalayarak teslim alınız. Ürünün hasarlı çıkması halinde ise ürünü teslim almayıp, hasar tespit tutanağı tutturmanızı ve durumu 444 66 88 numaralı Çağrı Merkezi’ne bildirmenizi önemle rica ederiz.

Teslimat sırasında ürünün ambalajının açılması garantiyi bozmamaktadır.

Online mağazamızda bulunan diğer marka ürün kategorileri için satın almış olduğunuz markanın kendi çağrı merkezleri ile iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.